Спортивні змагання та Олімпійський урок

З метою популяризації спорту, здорового способу життя та розвитку Олімпійського руху в Україні у Прилбицькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Митрополита Андрея Шептицького з 12 вересня були проведені спортивні змагання та Олімпійський урок – презентація на тему: «Хто ти – майбутній Олімпієць».

Діти ознайомилися з історією та традиціями Олімпійських Ігор, Олімпійськими видами спорту, а також активно обговорювали літні Олімпійські ігри в Токіо, які відбулися з 23 липня по 8 серпня 2021 року (офіційна дата 2020 року).

В рамках Олімпійського тижня вчителями фізичної культури Палюх І. В. та Постоловкою Р. М. були проведені наступні заходи: квест для учнів 7-8 класів, веселі старти для учнів 5-6 класів, змагання з міні-футболу між учнями 9-10 класів, 5-6 класів, 7-8 класів.

Багато позитивних емоцій, заряд бадьорості та гарного настрою отримали всі учасники спортивних змагань, адже змагання між класами – це своєрідне «дербі», неоцінимі емоції. Побажаємо учням успіхів у подальших спортивних звершеннях, адже спортивне життя школи не обмежується одним тижнем, попереду у кожного ще багато спортивних досягнень.