День Знань – справжнє всенародне свято мудрості, добра та людяності

1 вересня 2021 року у Прилбицькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Митрополита Андрея Шептицького пролунала чарівна мелодія шкільного дзвоника. Саме в цей день відзначається День Знань – справжнє всенародне свято мудрості, добра та людяності.

Урочисто відкрила свято Першого дзвоника новопризначена директорка школи Михалечко Ольга Петрівна, яка побажала учням кропіткої праці, духовного зростання та наснаги. Ольга Петрівна також висловила подяку класним керівникам‚ технічному персоналу та батькам, за належну підготовку приміщень школи до нового навчального року. Адже цього року здобувачі освіти навчатимуться у нових просторих класах.

На короткій лінійці майбутніх першокласників поблагословили отці: Ігор Глущак, Богдан Радюк та Михайло Нич.

Староста села Роман Карпа побажав школярам успіхів у навчанні і подякував попередньому директору Карпі Михайлу Петровичу за сумлінну працю і багатий педагогічний досвід на керівній посаді.

Але свято Першого дзвоника найбільш хвилююче для першокласників. Вони веселі, галасливі, із букетами квітів у руках вперше ступили на шкільне подвір’я. Під звуки маршу на урочисту лінійку за руку привели їх батьки. Винуватці свята виконали пісні про Україну, а також продекламували коротенькі віршики про шкільні будні. Класний керівник 1-А класу Наталія Шпуляр привітала учнів зі святом. А всі першокласники разом із класним керівником 1-Б класу Марією Юрас випустили повітряні кульки у небо, символічно прощаючись із дитинством.

Мати першокласниці Ірина Сурмай побажала доброго і легкого шляху, завзятості та віри у свої мрії.

Учнів, які брали участь у різноманітних конкурсах, було нагороджено відзнаками.
Насамкінець випускники школи під «рушничками долі» провели першокласників на перший у їхньому житті урок.

Відкрий нам швидше, школо, двері,
Хай рушничком на щасті стелиться поріг.
Сріблястий дзвоник нас покличе знову
В країну знань. Щасливих вам доріг!